Colníci odhalili už piaty pokus pašovania marihuany v aute

Foto: SITA
Konopkar, 25. júna 2015

BRATISLAVA – Žilinskí colníci chytili v obci Makov muža z Bytče, ktorý v priehradke palubnej dosky schovával 30 gramov marihuany.

V priebehu jedného mesiaca je to už piaty prípad odhalenia marihuany pri kontrole dopravných prostriedkov na hraničnom priechode s Českou republikou. Agentúru SITA o tom informovala hovorkyňa Colného úradu v Žiline Božena Chríbiková.

Vo všetkých prípadoch spolupracoval s colníkmi pri kontrole a hľadaní nelegálnych látok pes, ktorý upozornil colníkov na nezákonné veci vo vozidlách. Po dôkladnej prehliadke odhalili colníci celkom 814 gramov marihuany. Do nelegálnej činností s omamnými a psychotropnými látkami boli zapletení mladí ľudia vo veku od 19 do 34 rokov. Pre podozrenie zo spáchania trestného činu ich colníci vydali do rúk polície.

 

Zdroj: netky.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím