Paul McCartney povedal, že sa vzdal marihuany, keďže je už starý otec

Foto: WEB
Konopkar, 31. mája 2015

Paul McCartney sa nechal počuť, že sa po mnohých rokoch vzdal svojej slabosti pre marihuanu a teraz dáva prednosť vínu alebo „dobrej margarite“.

Bývalý člen skupiny Beatles povedal v sobotu novinám Daily Mirror, že nechcel dávať „s trávou“ zlý príklad svojim deťom a vnúčatám. Išlo o „rodičovské“ rozhodnutie, zveril sa novinám. „Je to už dlho, čo som poslednýkrát fajčil (hašiš),“ citovala ho agentúra AP.

McCartney bol dlho užívateľom marihuany, v roku 1980 strávil dokonca 10 dní vo väzení po tom, ako ho zatkli pri pokuse o vstup do Japonska s veľkým množstvom tejto drogy.

Britský spevák má 72 rokov a je zdravotne fit, už dlho však presadzuje vegetariánsky štýl života. A ešte stále koncertuje pre davy svojich obdivovateľov po celom svete, dodala AP.

 

Zdroj: ta3.com

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím