V záhone v centre mesta „neúmyselne“ vysadili marihuanu

Foto: TWITTER.COM
Konopkar, 28. mája 2015

Mestská rada hlavného mesta Kazachstanu, Astany, zahájila vyšetrovanie po tom, čo v kvetinovom záhone v centre mesta vyrástla marihuana.

Miestny obyvatelia Astany začali počas prechádzania ulicou Auezova cítiť nezvyčajnú arómu. Keď zistili, že v záhonoch, ktoré lemujú cestu, rastie marihuana okamžite upozornili úrady.

Mestská rada momentálne vyšetruje, či bola marihuana vysadená nedopatrením, alebo ide o úmyselný čin záhradného centra. Mihail Malorod je jeden z obyvateľov, ktorý si nezvyčajnú „okrasnú“ rastlinku všimol ako prvý. „Išiel som po ulici, keď som zazrel tieto utešené rastlinky na križovatke ulíc Auezova a Džangeldina,“ povedal a dodal: „Pomyslel som si, aký pekný kvetinový záhon.“ Marat Asymbaev zase tvrdí: „Čo ak to bol nápad samotnej polície, pretože chce chytiť všetkých narkomanov v našom meste?“

Hovorca firmy Zelenstroy, ktorá v meste vykonáva záhradnícke služby sa vyjadril, že firma už začala vlastné vnútorné vyšetrovanie.

 

Zdroj: infospravy.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím