Mapa Spojených štátov ukazuje, koľko stojí marihuana v jednotlivých štátoch

Foto: PIXABAY.COM
Konopkar, 16. mája 2015

Marihuana je celosvetovo asi najpopulárnejšou drogou, ktorú pozná snáď väčšina obyvateľov tejto planéty. Dokonca aj tam, kde je na jej prechovávanie, pestovanie či predaj vydaný prísny zákon sa s ňou môžete bezproblémov stretnúť.

Amerika rozhodne patrí spomedzi všetkých krajín sveta k tým benevolentnejším v tejto oblasti, čo dokazuje aj to, že v niektorých štátoch je prechovávanie tejto omamnej látky a jej “rekreačné užívanie” povolené.

Od tohto sa odvíja aj jeden /okrem iných/ faktor – cena jednej unce v jednotlivých štátoch. Táto mapa zobrazuje, koľko by ste približne zaplatili za jednu uncu /cca. 28gramov/ v daných regiónoch. Cena marihuany sa odvíja aj od toho, či je v danom štáte legalizovaná alebo nie.

 

ceny-marihuany-v-usa-2015

 

Zdroj: webnoviny.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím