Morgan Freeman a marihuana: Čo tí dvaja spolu majú?

Foto: WEB
Konopkar, 11. mája 2015

Herec Morgan Freeman (77) priznal, že užíva denne marihuanu. S jej pravidelným fajčením začal kvôli ochoreniu fibromyalgia.

Chronické problémy mu spôsobujú bolesti končatín, ale práve THC dokáže symptómy ochorenia tlmiť. Obľúbený herec trpí neliečiteľnou bolestivou chorobou od autonehody v roku 2008.

„Oni mi väčšinou hovoria: Fajčíš ten matroš, chlapče, budeš na ňom závislý! Moja prvá manželka ma k tomu priviedla pred mnohými rokmi. Ako to mám užívať? Akokoľvek to ide! Jem to, pijem, fajčím, šňupem! Táto zmena (legalizácia marihuany) je naozaj dlhodobá vec, a začína sa rozširovať… Marihuana má veľa užitočných využití. Ja mám v tejto ruke fibromyalgickú bolesť, a jediný liek, ktorý mi ponúka úľavu, je marihuana. Hovorí sa o deťoch, ktoré majú obrovské záchvaty, a zistili, že marihuana im uľaví a tie deti môžu žiť. To mi priamo hovorí: „Legalizujte to všade!“ zdôveril sa Morgan v rozhovore pre Daily Beast.

Užívať ju začal so svojou prvou manželkou Jeanette Adair Bradshawovou, s ktorou bol ženatý v rokoch 1967 až 1979. Túto drogu považuje za bezpečnejšiu ako alkohol.

 

Zdroj: adam.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím