Výsledkom rozsiahlej protidrogovej akcie na Orave je šesť obvinených

Foto: TASR
Konopkar, 9. mája 2015

Policajti zaistili viac ako tisíc obvyklých jednorazových dávok marihuany.

Rozsiahla protidrogová policajná akcia na Orave sa skončila v uplynulých dňoch zadržaním a obvinením šiestich, dôvodne podozrivých osôb. Za zločiny nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, ich držanie a obchodovanie s nimi im hrozia až pätnásťročné tresty odňatia slobody.

Hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline Radko Moravčík spresnil, že počas série prehliadok osôb, domov a motorových vozidiel policajti zaistili viac ako tisíc obvyklých jednorazových dávok marihuany. Piati obvinení od 20 do 33 rokov, medzi nimi aj jedna mladá žena, sú vo väzbe, šiesteho stíhajú na slobode.

 

Zdroj: hlavnespravy.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím