Snoop Dogg investoval do aplikácie, ktorá ti doručí marihuanu do 10 minut!

Foto: WEB
Konopkar, 26. apríla 2015

Viacero umelcov si láme hlavu nad tým čo robiť potom, keď vás muzika už prestane baviť, poprípade sa stanete menej predajný. Ak ste v hudbe už viac ako 20 rokov určite máte niečo našetrené bokom. Tak prečo neinvestovať? Najlepšie do toho čo vás baví a máte to radi a všetci vieme čo Snoop Dogg rád robí vo svojom voľnom čase.

Eaze je aplikácia, ktorá funguje podobne ako Uber. Sľubuje dodanie tvojej dávky už do 10 minút. To je asi tak o 20 minút rýchlejšie ako pizza a ešte oveľa viac rýchlejšie ako tvoj lokálny díler. Eaze vyzbierala od investorov už viac ako 10 miliónov dolárov. Ak si však myslel, že si len zavoláš a pred tvojimi dverami sa objaví muž s tvojou obľúbenou látkou budem ťa musieť sklamať. Aplikácia zatiaľ funguje len v americkom San Franciscu. Ďalším sklamaním je, že doručuje len pre pacientov s oprávnením používať medicínsku marihuanu ako utlmovací liek. Ako sa však počet štátov s legálnou lekárskou marihuanou šíri bude sa rozširovať aj pôsobenie Eazu. Od minulého leta vykonali už viac ako 30 000 doručení. A kto je lepšie reklamná tvár ako Snoop, ktorý zamestnával špeciálneho človeka, len na to, aby mu balil jeho jointy?

 

 

Zdroj: webnoviny.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím