Rihanna sa vyjadrila k svetovému dňu marihuany v novej skladbe

Foto: WEB
Konopkar, 24. apríla 2015

O speváčke Rihanne, Vás pravidelne informujeme v článkoch, pretože toto meno je “In” a je jedno z najviac rozoberaných v hudbe a hlavne v showbiznise. No okrem toho vždy prináša kvalitnú hudbu, ktorá sa pravidelne drží na vrchole hudobných hitparád.

Speváčka momentálne pracuje na svojom už 8 štúdiovom albume, ktorý produkčne zastreší Kanye West. Po priestupkoch a odhaleniach, ktoré má speváčka na svojom konte, sa vyjadrila aj k téme „marihuana“, ku ktorej nemá ďaleko. Skladbu „James Joint“ nahrala k svetovému dňu marihuany, označovaného aj ako 4/20 čiže 20. apríla. Skladba je krátka, aktuálna a výstižná. „I’d rather be smoking weed whenever we breathe, everytime you kiss me, don’t say that you miss me, just come get me.“

Skladbu „James Joint“ si môžete vypočuť po kliknutí na obrázok nižšie.

 

rihanna

 

Zdroj: webnoviny.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím