Počas experimentu traja bývalí policajti fajčili marihuanu

Foto: YOUTUBE
Konopkar, 21. apríla 2015

“Každý, kto je závislý na heroíne, začínal pitím mlieka,” odpovedá s humorom jeden z bývalých policajtov na otázku, čo si myslí o všeobecnom názore, že marihuana je vstupnou bránou k závislosti na tvrdých drogách. Je zaujímavé, že aj keď je u nás stále nelegálna, väčšine ľudí marihuana neprekáža a nevidia v nej hrozbu. Svedčí o tom aj nasledujúce video.

Youtube kanál Cut Video oslovil troch bývalých príslušníkov polície a ponúkol im možnosť zúčastniť sa jednoduchého experimentu. Keďže včera bol Svetový deň marihuany (alebo ak chcete 4/20), autori videa ich nechali fajčiť marihuanu a potom sledovali ich reakcie.

 

 

Po 45 minútach dostali otázku, či by podľa nich mala byť marihuana legalizovaná. “Oveľa viac stojí, ak niekoho dáte do väzenia, ako keď ho pošlete na Harvard,” odpovedal jeden z nich. Na otázku, či by po tejto skúsenosti fajčili opäť, odpovedali súhlasne: “Áno.”

Len dodáme, že toto video bolo natočené v štáte Washington, kde sa marihuana legalizovaná pre rekreačné využitie dospelých.

 

Zdroj: doba.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím