Marihuanu doručí kuriér: Startup Eaze získal ďalšiu investíciu

Foto: PETER STEIGAUF
Konopkar, 20. apríla 2015

Marihuana určená na lekárske účely doručená až ku vašim dverám. Taká je myšlienka amerického startupu Eaze.

Startupisti sa na svojom webe chvália jednoduchosťou on-line objednávky a faktom, že doručenie zvyčajne zaberie menej ako dvadsať minút.

Všetko prebieha legálnou formou a používateľ sa nemusí obávať problémov so zákonom. Aktuálne získal startup investíciu desať miliónov dolárov, vďaka ktorým by mal expandovať do ďalších lokalít mimo San Francisca a okolia.

Celú myšlienku odštartovali zakladatelia v lete minulého roka, portál TechCrunch ju dokonca sčasti prirovnáva k taxislužbe Uber, ktorá zabezpečuje rozvoz ľudí, nie tovaru a podľa pôvodných informácií by mala prísť aj na slovenský trh.

Je jasné, že marihuanu pre zdravotný účely si mohli Američania vo vybraných štátoch USA zadovážiť aj doposiaľ. Cieľom online platformy je však uľahčenie samotného nákupu, výber overených dodávateľov a tiež čo najrýchlejšia dodávka po zrealizovaní samotnej objednávky.

 

Zdroj: zive.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím