Chváli sa? Najsexi modelka planéty fajčila marihuanu už v 14-ich!

Foto: SITA/AP, JORDAN STRAUSS
Konopkar, 20. apríla 2015

Jedna z najsexi modeliek súčasnosti, príťažlivá brunetka Emily Ratajkowski, sa priznala k zakázanej skúsenosti z mladosti.

Už ako veľmi mladá ochutnala marihuanu a stalo sa tak na najslávnejšom hudobnom festivale v USA – kalifornskej Coachelle. „Prvýkrát som bola na tomto festivale, keď som mala štrnásť. A vtedy som aj fajčila marihuanu – áno, môžete to zverejniť,“ uviedla v rozhovore pre magazín Elle 23-ročná Venuša, ktorej bujné krivky obdivoval celý svet vo videu ku skladbe Blurred Lines.

Doplnila, že v tom čase mala pocit, že fajčiť trávu a pri tom sledovať koncert skupiny Yeah Yeah Yeahs je tá „najcoolovejšia vec“. „Čo vám poviem, proste som mala štrnásť,“ komentovala s úsmevom modelka, ktorá sa minulý rok objavila aj pred filmovými kamerami. Menšiu rolu stvárnila vo filme Stratené dievča.

 

Zdroj: pravda.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím