Reštaurácia radí, aký joint si máte dať so svojím jedlom

Foto: WEB
Konopkar, 14. apríla 2015

Buďme úprimní, objednávanie v reštaurácii môže byť nočnou morou, ak chcete vyzerať zbehlí v tom, čo sa k čomu najviac hodí.

Aké víno najlepšie pasuje k morskému ostriežovi, čo ste si objednali? Hodí sa španielske víno Rioja so špagetami Carbonara?

Nájsť správnu kombináciu nie je vždy to najľahšie… Avšak výber tej správnej marihuany k Vášmu jedlu môže byť už riadna fuška!

Vďakabohu pre konzumentov marihuany vytvorila americká reštaurácia nové menu ako počesť pre tzv. „marihuanový deň“ („weed day“).

Táto reštaurácia sa volá The Amsterdam Falafel Shop a predstavila svoje marihuanové menu, ktoré radí zákazníkom, aká marihuana ide najlepšie k akému falafelu.

 

amsterdam-falafel-shop-menu-marihuana

Rady reštaurácie v menu

 

Mimochodom falafel sú vyprážané guľôčky z rozomletého cíceru či bôbu. Falafel je tradičné arabské jedlo, tradične podávané v pite, ktorá slúži ako vrecúško, alebo zabalené v placke známej ako lafa.

Pre „marihuanistov“ je 20. apríl veľkým dňom, kedy veľa ľudí v Amerike fajčí marihuanu na verejnosti. Tento deň je tiež známy ako číslo 420.

Medzi radami reštaurácie nájdete napríklad kombináciu baklažánovej nátierky Baba Ghanoush s jointom O.G. Kush.

„Korenistá zelenina a sezamová pasta Tahini zvýrazňujú zemskú borovicu a drevený podtón marihuany O.G. Kush,“ píše sa v menu.

Pôvod výrazu „420“ je nejasný, ale hovorí sa, že siaha do 70-tych rokov, kedy skratka polície pre marihuanu bola jednoducho „420“.

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím