Odroda: O.G. Kush

Foto: WEB
Konopkar, 9. apríla 2015

„Original Gangster“ alebo „Ocean Grown“ je známy ako O.G. Kush a pochádza z Kalifornie.

Táto marihuana sa vyvíja a zdokonaľuje už viac než tri generácie. Pri použití ideálneho a kvalitného hnojiva vznikla fenomenálna odroda kushu. Veľa ľudí trvdí, že je to najsilnejšia indica vôbec.

O.G. Kush sa rozťahuje do šírky počas rastovej fázy, avšak pri kvitnutí dochádza k zaplneniu do seba. Jeho kvety sú veľké a husté. Oplatí sa ho však zastrihnúť ešte počas rastu. Do výšky rastie až do 90-160 cm. O.G. Kush sa väčšinou najlepšie pestuje vo vnútri pomocou hydropónie.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Rastová fáza O.G. Kushu

 

Ak sa O.G. Kush správne pestuje, jeho kvety vraj obsiahnu najviac THC zo všetkých odrôd kushov. Je známe, že pri fajčení jeho sila až „rozbolí zuby“. Tiež má človek pocit, ako keby „dostal ranu do hlavy“.

Dokonca je medicínskymi užívateľmi odporúčaný na ťažký deň plný fyzickej práce. Z toho dôvodu doktori neodporúčaju O.G. Kush užívať pred spánkom, nakoľko môže zrýchliť tep a užívateľ nie je schopný zaspať.

 

og-kush-marihuana-4

Kvitnúca fáza O.G. Kushu

 

O O.G. Kush koluje aj príbeh. Jeden nemenovaný obyvateľ Kalifornie, nazvime ho Mr. Kush, ktorý žil na pobreží a pestoval O.G. Kush, išiel jedného večera do lokálneho baru, kde narazil na priateľského človeka s vrecúškom konopy. Ten Mr. Kushovi ponúkol zo svojej konopnej medicíny. Akonáhle Mr. Kush ovoňal vrecúško, hneď vedel, že sa jedná o jeho vlastný produkt O.G. Kush, ktorý doma sám vypestoval! Samozrejme sa na tom dobre pobavili a Mr. Kush mu vysvetlil, že vynikajúca vôňa a chuť tohto O.G. Kushu spočíva v jeho indoorovom pestovaní pri mori.

 

og-kush-marihuana-3

Usušený kvet O.G. Kushu

 

Pomer: indica 75 percent / sativa 25 percent
Pôvod: Kalifornia
Kvitnutie: 7-9 týždňov
Úroda: október

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím