Polícia chytila dílerov marihuany

Foto: SITA/KR PZ BRATISLAVA
Konopkar, 2. apríla 2015

Marihuanu díleri skrývali v dôkladne zabalenej a ukrytej plechovke od limonády.

BRATISLAVA 2. apríla (WEBNOVINY) – Na bratislavských dílerov marihuany si v uplynulých dňoch posvietili policajti Národnej kriminálnej agentúru (NaKA). Po záťahoch v Petržalke a Dúbravke obvinili troch Bratislavčanov.

Marihuanu skrývali v dôkladne zabalenej a ukrytej plechovke od limonády. Dílerov policajti sledovali dlhší čas. Ako agentúru SITA informoval hovorca Prezídia PZ Michal Slivka, pri akcii policajti vykonali sedem prehliadok rôznych objektov.

Zaistili 42 gramov marihuany v plechovke, váhy a rôzne nástroje na delenie a konzumáciu drog. Odniesli si aj počítače a mobilné telefóny. V prípade obvinili trojicu V. H. (24), D. T. (34) a R. K. (27), pričom poslednú osobu chce vyšetrovateľ stíhať väzobne. O tom vo štvrtok rozhodne súd. Obvineným hrozí trest na 10 až 15 rokov.

 

Zdroj: webnoviny.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím