Aljašská polícia urobila raziu na klub bývalej moderátorky

Foto: WEB
Konopkar, 26. marca 2015

Polícia na Aljaške urobila raziu „konopného klubu“ prevádzkovaného bývalou moderátorkou, ktorá dala nedávno v priamom prenose výpoveď. Teraz je z nej aktivistka za marihuanu.

Správy hovoria, že polícia zadržala aj dve vozidlá a odniesla niekoľko gramov marihuany.

Slečna Greene sa stala známou na celom svete po tom, čo dala ako televízna moderátorka výpoveď s hláškou: „Fuck it, I quit.“

 

 

Cez víkend slečna Greene, ktorej skutočné meno je Charlene Egbe, povedala svojej bývalej televízií, že jej klub je výdajňa medicínskej marihuany.

„Nepredávame marihuanu na rekreačné účely, ani na medicínske. Toto je miesto, kde sa môžu držitelia členských kariet deliť s ich vlastnou marihuanou,“ vyhlásila organizácií Associated Press.

Dodala: „Videla som, ako mi polícia vytrhala niekoľko konopných rastlín. Tiež zobrali bongá, fajky, telefóny a počítače, to je tak všetko.“ Taktiež podotkla, že klub bol opäť otvorený v sobotu.

„Okamžitým opätovným otvorením menej ako 24 hodín po neúspešnej razii polície my z Aljašského konopného klubu jasne poukazujeme na to, že ľudia sú silnejší ako akákoľvek iná sila polície,“ povedala. „My nikam nejdeme.“

Voliči na Aljaške minulý rok odsúhlasili nový zákon legalizujúci marihuanu na rekreačné účely, avšak len pokiaľ nie je marihuana predávaná.

Hovorkyňa polície mesta Anchorage vyhlásila: „Je veľmi dôležité, aby ľudia unáhlene neskákali do takýchto činností, dokedy štát neurčí pravidlá predaja a komercializácie marihuany.“

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím