U 26-ročného Milana našli marihuanu aj extázu

Foto: WEB
Konopkar, 24. marca 2015

BRATISLAVA – Väzenie tri až 10 rokov hrozí 26-ročnému Milanovi B. zo Spišskej Novej Vsi, u ktorého policajti našli 179 obvykle jednorazových dávok marihuany a deväť tabliet extázy.

Ako informovala bratislavská policajná hovorkyňa Tatiana Kurucová, policajti 11. marca vykonali domovú prehliadku v jeho izbe na ubytovni na Saratovskej ulici v bratislavskej mestskej časti Dúbravka. Podľa polície si Milan drogy zháňal minimálne od februára tohto roku od neznámych osôb na dosiaľ presne nezisteným miestach v Prahe a v Bratislave. Za zadováženie drog v Prahe zaplatil podľa polície 32-tisíc eur.

Milan takto zadovážené drogy predával konečným spotrebiteľom, ako aj prechovával pre vlastnú potrebu. Na základe dôkazov vyšetrovateľ vzniesol voči Milanovi obvinenie zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi. Po vznesení obvinenia vyšetrovateľ zároveň spracoval podnet k návrhu na jeho vzatie do vyšetrovacej väzby. Prokurátor ho akceptoval a na základe rozhodnutia sudcu je obvinený stíhaný väzobne.

 

Zdroj: netky.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím