Marihuanová voňavka je už v predaji

Foto: GETTYIMAGES
Konopkar, 13. marca 2015

Už mnoho článkov sme venovali menovaniu toho, kde všade boom marihuany zasiahol. Tak nás len milo prekvapila správa, že tvorca tých najluxusnejších parfumov Kilian vytvoril parfumy obsahujúce konope.

Kilian nazval kolekciu parfumov Addictive State of Mind a táto trojica parfumov nehľadiac na ich názov návyková určite je.

 

schwarzenegger-marihuana

 

Svoje o tom vie aj spoločnosť Kilian, ktorá sa z úspechu svojich parfumov teší. Ako vždy pri ich vôňach aj tentoraz sa z novej trojice stal okamžitý hit a obsiahnutá marihuana vo vôni sa stala súčasťou mnohých pánov aj dám.

 

parfum-kilian-marihuana

 

Parfum voňajúci po marihuane má názov Smoke for the Soul a bol vytvorený majstrom vôní menom Fabrice Pellegrin. Vôňa je veľmi jedinečná a podľa recenzií zvláštna. Cítite tu eukalyptus, grapefruit, kardanom, mätový čaj, tabak, drevité tóny a celý tento skvostný zážitok je obalený v dyme. Ten vo Vás má vzbudzovať pocit, že pochádza z jointu, ktorý si práve spravil businessman po ťažkom a náročnom dni.

Jediným mínusom tejto luxusnej vône je len jej cena, 50 ml flakón stojí až 270 dolárov. No s vôňou dostanete ako bonus aj krásny box na jointy.

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím