Keď si dám marihuanu, filmy radšej nepozerám, šokuje Jane Fonda

Foto: SITA/AP, JORDAN STRAUSS
Konopkar, 20. februára 2015

77-ročná herečka sa priznala, že z času na čas marihuane neodolá.

Jane Fonda (77) má na svojom hereckom konte dve zlaté sošky Oscarov za hlavné ženskú úlohy. Počas dlhej kariéry sa od blond sexsymbolu šesťdesiatych rokov prepracovala k charakterovým úlohám. Jej život nebol však bujarý len na filmovom plátne. Krásna herečky to vedela poriadne „roztočiť“ aj v súkromí.

Bujaré večierky, na ktorých nechýbali drogy, už priznala aj v autobiografii s názvom My Life So Far, ktorá vyšla v roku 2005. No v aktuálnom vydaní magazínu DuJour čiperná sedemdesiatnička povedala, že marihuanu z času na čas fajčí aj teraz.

„Keď fajčím marihuanu, nemôžem pozerať filmy. Pasáže, ktoré som pozerám pod vplyvom marihuany, sa mi zdajú úžasné. Keď si ich potom pozriem s čistou hlavou, len si pomyslím: Preboha, čo som to len vtedy videla.“

 

Zdroj: pravda.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Novinky
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím