Marihuana mu náladu nezdvihla

Foto: WEB
Konopkar, 28. januára 2015

Chuť zahuliť si priamo v centre mesta dostali Miroslav a Miloš. V dobrej nálade zabudli maskovať svoje správanie, ktoré zachytili kamery.

MARTIN. Zvláštne správanie Miroslava a Miloša pred jedným z barov v centre mesta neušlo pozornosti ľuďom obsluhujúcich mestský kamerový systém. Situácia naznačovala, že spomínané osoby pravdepodobne fajčia marihuanu, a tak na miesto poslali hliadku. Mestskí policajti po svojom príchode vyzvali chlapíkov, aby im ukázali vrecká. U Miroslava našli krabičku so sušenou rastlinou. Miro priznal, že je to marihuana. Teraz musí čeliť podozreniu z výroby, prechovávania a obchodovania s omamnými látkami. Keďže ide o trestný čin, dobrú náladu napriek vyhulenému jointu rýchlo stratil.

 

Zdroj: sme.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím