Rakúska ľudová strana ÖVP: Ak legalizácia marihuany, tak jedine cez trafiky

Foto: DPA
Konopkar, 23. decembra 2014

Konzervatívna politická strana ÖVP síce vystupuje proti legalizácii konope, avšak v rozhovore jej člen Josef Prirschl prekvapujúco vyhlásil, že ak k legalizácii konope príde, tak predaj sa musí uskutočniť cez trafiky.

Konzervatívny ľudový politik Josef Prirschl tvrdí, že je proti legalizácii, avšak myslí si, že v budúcnosti by k nej mohlo dôjsť. V tomto prípade by chcel už teraz začať komunikovať s trafikami.

Prirschl je toho názoru, že trafiky by lepšie zabezpečili dodržiavanie predaja plnoletým užívateľom.

Za legalizáciu konope sa v tomto roku vyjadrilo niekoľko rakúskych politikov, avšak reálna v roku 2015 je dekriminalizácia.

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím