Napísali o nás: Na trh prichádza časopis o marihuane

Foto: KONOPKAR
Konopkar, 19. decembra 2014

Na trhu tlačených médií prichádza ďalšia novinka.

V týchto dňoch sa na trh dostáva časopis pre špecifické skupiny čitateľov, vydáva ho bratislavská spoločnosť Bluetactic. Konopkar zatiaľ vychádza na webe.

V časopise budú vychádzať podobné články ako na webe: Naštartuje marihuanový trh v Seattle marihuanová káva?, Začiatok konopného vína v Kalifornii, V ktorých krajinách môžete legálne fajčiť marihuanu?, História liečivých a spirituálnych využití konope a podobne.

„Bolo to len otázkou času, pretože veľa našich fanúšikov sa na nás obracalo s otázkou, či by si obsah z nášho časopisu mohli prečítať aj v printovej verzii. Rozhodli sme sa im splniť toto želanie a preto je premiérové vydanie časopisu Konopkar už teraz v predaji,“ píše vydavateľ.

 

preview-casopis-konopkar-1-2015

 

Prvé číslo má 96 strán a stojí 4,50 + poštovné. Časopis je určený len pre čitateľov starších 18 rokov, vydavateľ predplatiteľom sľubuje konopný darček a diskrétne balenie.

 

Zdroj: omediach.com

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím