Popradčan udal mladšieho brata, že má doma marihuanu

Foto: KR PZ KOŠICE
Konopkar, 11. decembra 2014

Policajti zaistili vrecúško so sušinou, fajku na tabak, drvičku a cigaretové papieriky.

Popradčan udal vlastného brata, že doma ukrýval marihuanu. Policajti už začali trestné stíhanie vo veci po tom, ako zaistili vrecúško zo sušinou, fajku na tabak, drvičku a cigaretové papieriky.

Ako informovala prešovská policajná hovorkyňa Jana Migaľová, 32-ročný muž svojho o šesť rokov mladšieho brata policajtom udal telefonicky vo štvrtok podvečer.

Zaistené veci zaslali na kriminalisticko-expertízne skúmanie do Košíc. Obvineného 26-ročného Popradčana stíhajú na slobode.

 

Zdroj: tvnoviny.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím