Americká spoločnosť predáva konopné produkty pre psy

Foto: WEB
Konopkar, 5. decembra 2014

Kalifornská spoločnosť z mesta Carlsbad predáva konopné produkty pre psy.

Pes Roxie sa má tieto dni oveľa lepšie. “Už nepokrivkáva a hrá sa ako šteniatko,” raduje sa jeho majiteľka Janell Thompson.

Len pred niekoľkými mesiacmi trpel 12-ročný labrador artritídou a veľkými bolesťami. Thompson ďakuje za zlepšenie konope. “Je to podľa mňa vynikajúca prírodná alternatíva,” povedala.

Thomson videla také rapídne zlepšenie u Roxie, že vo svojej firme Hemp Health Inc. rozbehla líniu konopných produktov pre domáce zvieratá.

 

konopny-liek-pre-zvierata-pharma-cbd

Konopný liek pre zvieratá

 

Jej spoločnosť predáva spreje s vanilkovou či mätovou príchuťou a čoskoro chystá aj chuť slaniny. Taktiež ponúka tabletky, krémy a oleje s obsahom konopy. Konopné  produkty podľa nej pomáhajú pri záchvatoch, úzkosti či na zmiernenie bolesti.

Spolumajiteľka Katarina Maloney hovorí, že liečivá vlastnosť produktov pochádza z látky cannabidiol teda CBD a nakoľko sa jedná o poľnohospodárske konope, produkt neobsahuje žiadne psychoaktívne THC.

Poľnohospodárske konope je legálne v 50 štátoch USA a v celej EÚ.

“Je úžasné mať svojho psíka späť,” uzatvorila Thomson.

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Novinky
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím