Bob Marley bude mať prvú medzinárodnú marihuanovú značku

Foto: WEB
Konopkar, 18. novembra 2014

Bob Marley sa stane tvárou prvej medzinárodnej marihuanovej značky.

Rodina zosnulej reggae hviezdy sa spojila so súkromnou spoločnosťou, aby vydali marihuanu Marley Natural, ktorá ponúkne „dedičstvo jamajských odrôd“, ktoré Marley obľuboval.

„Môj otec by bol veľmi šťastný, keby videl, ako ľudia pochopia silu tejto liečivej rastliny,“ vyhlásila Cedella Marley, dcéra Boba Marleyho. „Marihuanu bral ako niečo spirituálne, čo je schopné zobudiť zdravie, prehĺbiť myslenie, spojiť s prírodou a oslobodiť predstavivosť.“

Taktiež vyhlásila, že marihuana Marley Natural je „pravá cesta, ako si vážiť jeho odkaz o marihuane a o pomoci sociálnym ujmám zapríčineným prohibíciou.”

Marihuanová spoločnosť, ktorú podporuje súkromná spoločnosť Privateer Holdings, chce produkt dodávať do konca budúceho roka do miest, kde je marihuana legálna. Taktiež sa chce spoločnosť zaoberať predajom krémov a iného príslušenstva inšpirovaného marihuanou a Marleym.

Spoločnosť bude mať centrálu v New York City. Príslušenstvo so značkou Marley bude dostupné po celom svete. Marihuanové produkty budú mať všetky rovnakú značku, avšak tie budú pestované a distribuované len v štátoch, kde je legálne marihuanu predávať. 

„Podľa všetkého neexistuje žiadna iná kultúrna ikona viac spájaná s marihuanou ako Bob Marley,“ povedal Brendan Kennedy, šéf Privateer Holdings. „Nazýval konope ako rastlinu, ktorá lieči národ. A nehovoril o krajine, hovoril o ľudstve.“

Produkty spoločnosti majú určite šancu preraziť a zarobiť nemalé financie. Avšak Marley nikdy nejavil veľký záujem o peniaze. V roku 1978 na otázku, či je bohatý človek, povedal: „Majetok Vás robí bohatým? Nemám taký typ bohatstva. Moje bohatstvo je život, naveky.“

 

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím