Boli sme na konopnom veľtrhu Cultiva 2014 vo Viedni

Foto: ANDREAD
Konopkar, 18. októbra 2014

Redakcia Konopkara všetkým priaznivcom konopy doporučuje a približuje každoročný viedenský veľtrh Cultiva, ktorého sme sa zúčastnili aj my.

Začiatkom týždňa pridáme fotky z akcie do galérie a tiež Vám ju priblížime. Aj túto jeseň sa veľtrh podaril a ešte stále trvá až do 18. októbra, teda do nedele.

Cultiva je miesto, kde si každý fanúšik konopy príde na svoje, od pestovania až po novinky zo sveta medicíny. Na veľtrhu sme oslovili a stretli mnoho zaujímavých ľudí. Ako čerešničku na torte by sme Vám spomenuli úžasné stretnutie s Marcom Emerym, kanadským konopným aktivistom a majiteľom známeho časopisu Cannabis Culture. Taktiež sme mali česť spoznať známu konopnú crew Strain Hunters na čele s Francom, ktorí cestujú po exotických miestach s cieľom hľadať tie najkvalitnejšie semienka pre spoločnosť Green House Seeds.

Kto sa chce zabaviť a rozšíriť si svoje vedomosti z oblasti konope, nech ešte určite zavíta v nedeľu do Viedne, ktorá sa v príjemných výstavných priestoroch zmenila na slnečnú Jamajku.

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím