Srbskému doktorovi údajne vyliečila marihuana rakovinu

Foto: WEB
Konopkar, 14. októbra 2014

Vo veku 50 rokov bola srbskému doktorovi diagnostikovaná rakovina pľúc s metastázou lymfatických uzlín.

„V živote som nefajčil ani jeden joint a som odporcom všetkých drog. Verím hlavne v klasickú medicínu. Avšak pri boji s rakovinou som skúšal všetko.“ Tvrdí, že rakovinu mu vyliečil konopný olej.

„Kolegovia ihneď robili všetko, aby mi pomohli. Diagnóza a biopsia boli urobené do sedem dní. Po prvotnom šoku som sa rozhodol bojovať s veľmi nepríjemným protivníkom.“ Doktor prešiel cez chemoterapiu a použil aj „všetky možné alternatívy“.

„Dopočul som sa o konopnom oleji, ale nakoľko je jeho použitie zakázané, bolo veľmi zložité presvedčiť predajcu, že nie som provokatér,“ hovorí. Doktor nebol vôbec presvedčený, že liečba mu zaberie. „Všetko, čo cítim pri použití konopného oleja, je sucho v ústach a jemný pocit vznášania hlavy,“ vysvetľuje. Žiadne vedľajšie účinky.

Po troch mesiacoch liečby konopným olejom sa rakovina zmenšila a posledný nález vyzeral už veľmi dobre. „Môj röntgenológ je odľahčený. Onkológovi som priznal, že používam konopný olej a on sa ma v tom snažil podporiť.“

Možno to bola chemoterapia v súčinnosti s konopným olejom, ktoré porazili túto zákernú chorobu. Jediná cesta, ako sa presvedčiť, je ďalší výskum. Avšak určite sa jedná o veľmi dobré znamenie.

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím