Konopkar bude na Cannafeste 2014

Foto: WEB
Konopkar, 10. októbra 2014

Tešíme sa, že Vám smieme s radosťou oznámiť, že sa Váš Konopkar v dňoch 7. až 9. novembra 2014 zúčastni na medzinárodnom veľtrhu Cannafest 2014 v Prahe na výstavisku Incheba Holešovice.

Minulý rok sa tohto úžasného veľtrhu zúčastnilo viac ako 20 tisíc návštevníkov a takmer 200 vystavovateľov z 21 štátov sveta. Veľmi sa tešíme, že Konopkar sa dostal medzi takúto úžasnú spoločnosť, za čo vďačíme samozrejme Vám skvelým čitateľom a rovnako milým organizátorom veľtrhu za pozvanie a ich snahu robiť Cannafest stále lepším, o čom hovorí zastúpenie najzvučnejších mien v oblasti konope v medzinárodnom merítku.

Ešte chceme touto cestou poďakovať Vám milí čitatelia za to, že máme zo dňa na deň stále väčšiu čitateľskú základňu. Rovnako Vám patrí vďaka aj za veľa e-mailov, ktorými nás zahŕňate a vyjadrujete nám v nich podporu a Vaše nápady na témy, o ktorých by ste sa chceli dozvedieť viac.

Takže tešíme sa na Vás na veľtrhu spolu s našim Konopkar tímom!

Viac info na: www.cannafest.cz

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím