Je tu marihuanová čokoláda

Foto: WEB
Konopkar, 29. septembra 2014

Objednali ste si svoju obľúbenú marihuanovú pizzu a Váš marihuanový lubrikant už máte prichystaný na neskorý večer. Ale teraz ste dostali obrovskú chuť na sladké a ani nie ste dostatočne high!

Pre kalifornských pacientov užívajúcich medicínsku marihuanu asi neexistuje jedlo, ktoré už výrobcovia neokorenili touto liečivou rastlinou.

Kalifornská spoločnosť Kiva vytvorila čokoládu obohatenú o medicínsku marihuanu, ktorá bodne každému pacientovi s láskou pre sladké.

Spoločnosť tvrdí, že ich čokoláda je starostlivo vyrobená z najčistejších surovín a jej chuť má znaky hnedého masla a krému.

Jedna porcia obsahuje riadnych 15 mg THC, alebo celá čokoláda až 60 mg, takže treba byť opatrný.

Nezabudnite si pozrieť aj ich marihuanové kávové fazuľky, ktoré obsahujú slušných 5 mg THC na jeden hryz.

 

marihuanove kavove fazulky

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím