New York Times má prvú spotrebiteľskú marihuanovú inzerciu

Foto: WEB
Konopkar, 4. augusta 2014

Americká spoločnosť Leafly umiestnila celostrannú inzerciu do New York Times.

Web stránka spoločnosti Leafly prevádzkuje zoznam marihuanových lekární v štátoch, kde je marihuana legálna na medicínske a rekreačné účely. Zbiera ich kontaktné informácie, polohy, menu a ponúka tiež rozsiahle „vedomostné centrum“, aby zlepšovala vedomosti o tejto vo veľa štátoch ešte ilegálnej droge.

Leafly ma taktiež webovú aplikáciu na identifikáciu špecifických odrôd konopy, ktoré pomáhajú ľuďom s rôznymi chorobami. „Cítite sa úzkostlivo? Vyskúšajte White Widow. Trpíte migrénami alebo artritídou? Tak to pomôže Lemon Haze,“ tvrdí Leafly.

„Naša inzercia v New York Times je zodpovedná a zlepší diskusiu o konope v USA,“ povedal šéf Leafly Brendan Kennedy.

Nakoľko sa New York stal 23. štátom, ktorý legalizoval medicínsku marihuanu a redakcia New York Times sa nedávno postavila za legalizáciu tejto rastlinky, zdá sa, že sa jedná o vhodné umiestnenie. Pozrite si, ako vyzerá táto inzercia:

 

new york times marihuanova inzercia

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím