Podľa biografie bola Hillary Clinton nadšená fajčiarka marihuany

Foto: WEB
Konopkar, 1. augusta 2014

Zdá sa, že na rozdiel od Billa Clintona, ktorý vraj neinhaloval, bola je manželka oveľa väčší skillervo fajčení konopy.

Nová kniha Clinton, Inc. od redaktora Daniela Halpera z Weekly Standard Online, ktorá sa dostala do predaja minulý týždeň, cituje nemenovaného priateľa a spolužiaka Hillary Clinton z právnickej fakulty, ktorý vyhlásil: Ak to sama nepriznala, všetci ostatní Vám povedia, že bola nadšená fajčiarka marihuany.

Podľa Washington Post Halper na otázku, ako často Hillary fajčila, odpovedal: Neviem, nie som v pozícii to povedať. Je to len o tom, že bola známa tým, že to robila. A prosím necitujte ma mojim menom… ak sa opýtate ostatných, ktorí ju poznali na právnickej fakulte, tak Vám povedia, že väčšina ľudí v tom čase na škole fajčila marihuanu. Určite tým bola viac nadšená ako Bill.

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím