Snoop Dogg si vraj zápalil jointa v Bielom dome

Foto: WEB
Konopkar, 25. júla 2014

Raper tvrdí, že si zapálil jointa v Bielom dome.

Snoop Dogg alebo posledne reggae spevák Snoop Lion – narodený ako Calvin Broadus v roku 1971 – to vyhlásil počas relácie GGN na YouTube.

Snoop Dogg sa údajne v Bielom dome porozprával so CIA či FBI, ktorí mu poradili, aby na zapálenie použil kúsok z vreckovky. Nápad sa Snoopovi páčil a následne sa ospravedlnil na toaletu, kde si už vraj len spokojne poťahoval z marihuanového jointa.

Tento Snoopov príbeh nie je ojedinelý, dokonca aj country legenda Willie Nelson tvrdil, že fajčil jointa na streche Bieleho domu počas administratívy Jimmyho Cartera v 70. rokoch.

 

 

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím