Odroda: White Russian

Foto: WEB
Konopkar, 5. júla 2014

Prečítajte si o ďalšej kultovej odrode, tentokrát je to White Russian.

White Russian je hybrid a teda kombinácia odrôd AK-47 a White Widow. Táto odroda vyzerá ako pokrytá snehom a vyznačuje sa jemne sladkou arómou a silným a čistým high. Bolo to až oveľa neskôr, čo pestovateľ Simon z firmy Serious Seeds došiel na to, že existuje alkoholický koktail s tým istým menom.

Táto ľahko pestovateľná rastlinka sa pestuje rovnako dobre v pôde ako v hydroponickom systéme. So s svojou strednou veľkosťou je White Russian odroda hodiaca sa na indoor pestovanie. Výsledný produkt má výbornú kvalitu a úroda je okolo 35-450 gramov na meter štvorcový.

Škvrnité zelenasté kvety pripomínajú jej pôvod z indici a sú pokryté ľahkými kryštálmi. Pri dozretí sú chĺpky až zlatohnedé. Kvety odrody White Russian voňajú sladko a zeleno s jemným tónom odrody Skunk. Chuť je taktiež sladká, avšak ťažšia ako hašišový olej.

Odroda White Russian má rozpínavý dym a jej high je pomerne dlhý. Efekt môže byť komplexný, ale zvyčajne sa zameriava skôr na bdelosť ako na spánok. Tiež môže mať high dosť trippy či spacey dimenzie.

Pomer: dominantná indica / sativa
Pôvod: Serious Seeds
Kvitnutie: 53-63 dní
Úroda: koniec októbra

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím