Holanďania uviedli prvý elektronický joint

Foto: WEB
Konopkar, 26. júna 2014

Holandská spoločnosť uviedla prvý elektronický joint na svete s názvom E-Njoint.

E-Njoint je úplne legálny a na výber je z viacerých ovocných príchutí. Neobsahuje žiadne THC, tabak či nikotín. Holandský výrobca E-Njoint BV tvrdí, že tento joint je ideálna „vychytávka“ na tanečné párty, hudobné akcie či do klubov.

Užívatelia môžu E-Njoint dopĺňať konopnou náplňou či rôznymi sušenými bylinami.

Spoločnosť E-Njoint BV taktiež tvrdí, že momentálne produkuje do 10 000 E-Njointov za deň, ktoré sa ďalej distribuujú naprieč Európou.

Šéf spoločnosti Memmo Contant povedal: „Holandsko je známe na celom svete vďaka jeho tolerantnému a liberálnemu prístupu k mäkkým drogám. Tento produkt dáva jasné stanovisko, že pokiaľ neobťažujete ostatných ľudí a zostávate v rámci legálnych hraníc, všetko je v poriadku.“

„Vytvorený, vyrobený a predávaný rýchlosťou svetla. Všetci by si mali cítiť dobre, pretože nepáchame žiaden zločin,“ dodal Contant.

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím