Marihuanový lubrikant pre ženy? V USA je realitou

Foto: WEB
Konopkar, 12. júna 2014

Či už marihuanová káva alebo marihuanové lízátká, konopný trh v USA je už naozaj bujný. Tvorivosť nechýba a tentokrát je tu naozaj originálna novinka z marihuany!

V Kalifornii majú novinku – lubrikant pre ženy s konopným olejom nazývaný Foria, ktorý údajne zaručí  niekoľkonásobné orgazmy v priebehu 15 minút alebo šialenú chuť na McDonald’s. Tento konopný lubrikant je vraj pre ženy úplne bezpečný a sú z neho dokonca high.

V lubrikante Foria je použitý konopný olej, ktorý obsahuje psychotropné THC a ostatné kanaboidy zmiešané s kokosovým olejom pre naozaj  vlhký a úžasný zážitok. Nuž háčik je v tom, že tento produkt je zakupiteľný jedine pre obyvateľov Kalifornie, ktorí majú potvrdenie od doktora. Ak ste však z týchto šťastlivcov, môžete si vyzdvihnúť jednu malú fľaštičku za približne 88 dolárov.

Recenzie tohto zázračného lubrikantu sa líšia, avšak zakladateľ spoločnosti tvrdí, že pri použití lubrikantu Foria ženy precítia úplne inú dimenziu sexuálneho vzrušenia a orgazmov.

Reakcie na marihuanu sú medzi ľuďmi naozaj rôzne. Zatiaľ neboli žiadne vedecké štúdie Úradu pre kontrolu potravín a liekov (FDA) ohľadne užívania marihuanových produktov vaginálne, preto je nutné byť opatrný. Každopádne, produkty z marihuany v USA začínaju byť extrémne kreatívne a tento marihuanový lubrikant ich definitívne posúva na úplne nový level.

 

Video o produkte

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím