Wake ‘N’ Bake: konopná káva v USA už čoskoro

Foto: WEB
Konopkar, 6. júna 2014

Washingtonský výrobca „ručne vyrábaného konopného tovaru“ spúšťa radu konopných káv a šumivých nápojov.

„Každá fľaša obsahuje okolo 20 miligramov THC, čo je dostatočné na silné opojenie,“ tvrdí web stránka spoločnosti.

„Chceme, aby bol zážitok podobný ako z pohára dobrého vína. Nechceme však pridať priveľa THC do každého z našich nápojov, nech si pochútia aj ľudia, ktorí nemajú skúsenosti s marihuanou.“

Nápoje sú vyrábané z rozličných odrôd konope, aby produkovali rôzne highs. V obchodoch ich zákazníci dostanú niekedy toto leto.

Podľa konopných expertov zo stránky Weed Street Journal, ktorí vraj vedia o čom hovoria, kombinácia kofeínu a marihuany nezabíja a ani nezmierňuje high. „Vypitie šálky konopnej kávy počas fajčenia konope zaručí väčšiu pozornosť a vyššiu energiu. Takáto káva je schopná vytvoriť inú dimenziu zážitku a pomáha znížiť sociálne paranoje, ktoré sú niekedy spojené s opojením THC.“

Washingtonská iniciatíva 502, ktorá umožnila dospelým starším ako 21 rokov držať 28 gramov konope, bola schválená v novembri 2012, aj keď spotrebitelia stále čakajú na štátom licencované obchody.

Vo Washingtone a Colorade je THC limitované v konopných požívatinách na 10 miligramov na porciu (maximálny možný počet porcií v jednom balení je 10), avšak ďalšia regulácia bude potrebná.

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím