Florida chce legálne konope

Foto: WEB
Konopkar, 2. júna 2014

Občania Floridy budú v novembri hlasovať, či by súhlasili s legalizáciou konope.

Ak by Florida schválila toto opatrenie, mohla by byť prvý zelený južný štát v USA.

Najnovší prieskum univerzity Quinnipiac ukázal, že 88 percent registrovaných voličov v Sunshine State by schválili marihuanu na lekárske účely. 10 percent oponovalo tejto myšlienke.

Všetky vekové skupiny, dokonca aj 65-roční a starší, podporovali medicínsku marihuanu v pomere viac než 80 percent za a 20 percent proti, tvrdí univerzita Quinnipiac.

Nielen to, ale voliči by umožnili aj malé množstvo na osobnú spotrebu pre rekreačných užívateľov marihuany v pomere 53 percent za a 42 percent proti.

Žiadnym prekvapením podľa univerzity nie je, že ľudia vo veku od 18 do 29 rokov by podporili kompletné legalizovanie marihuany na rekreačné účely v pomere 72 percent za a 24 percent proti.

Republikáni v minulosti hlasovali proti legalizácii na rekreačné účely v pomere 64 percent proti a 33 percent.

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím